Публікації

У цьому розділі розміщені публікації наших експертів

Перешкоди та можливості для розвитку високотехнологічних інноваційних малих і середніх підприємств в епоху 4-ї промислової революції

Розвиток високотехнологічних інноваційних МСП відіграє вирішальну роль в економічному зростанні кожної країни. Це створює нові робочі місця та інфраструктуру, мотивує людей на створення нових ідей. У той же час МСП все ще стикаються з величезною кількістю проблем у веденні бізнесу. Цілями дослідження є: визначення основних бар’єрів для розвитку високотехнологічних МСП в епоху 4-ї промислової революції (4IR); розробити рекомендації для політиків щодо посилення потенціалу МСП.
З цією метою автори проаналізували дослідження, присвячені інноваційному розвитку МСП, і виявили, що основні бар’єри розвитку МСП пов’язані з неефективною державною підтримкою цієї сфери. З метою розробки рекомендацій українським політикам у сфері розвитку МСП автори провели опитування місцевих високотехнологічних МСП та на основі SWOT-аналізу виокремили основні напрямки їх подальшого вдосконалення. Нарешті, було розроблено набір рекомендацій щодо покращення середовища для МСП в Україні, враховуючи виклики 4-го МР.

Читати повністю статтю за посиланням.