tas24pngЮридичні особи та ФОПи, у яких є автомобілі, квартири, вбудована комерційна нерухомість (магазини, склади, майстерні та ін.) тепер можуть отримати Кредит на Розвиток Бізнесу під заставу майна всього за 3 дні з моменту подання документів в ТАС24 Бізнес. Це зручне і вигідне рішення для оперативного фінансування будь-яких потреб бізнесу.

Процедура оформлення проста, легка і швидка — ТАС24 Бізнес на сьогодні єдиний банк, який оформлює кредити під заставу автомобіля до 500 000 грн без нотаріального посвідчення. У вересні 2019 ТАС24 Бізнес почав видавати представникам малого та середнього бізнесу кредити під заставу. Це стало можливим завдяки оновленню найпопулярнішого продукту — Кредиту на Розвиток Бізнесу. Наявність заставного майна дозволяє видавати збільшені суми кредитів навіть при відносно низькому рівні оборотів по рахунку. 


Умови заставного Кредиту на Розвиток Бізнесу:
⦁ максимальні суми: 10 000 000 грн для юридичних осіб, 5 000 000 для ФОП
⦁ щомісячна комісія - 1,59%
⦁ комісія за видачу - 4,9%
⦁ термін кредитування - до 36 місяців

«Всі наші корисні інновації завжди спрямовані на збільшення можливостей представників малого та середнього бізнесу в отриманні доступного, зручного та швидкого фінансування. Окрім створення спеціальних продуктів під потреби МСБ ми приділяємо значну увагу процесу взаємодії клієнтів з нами. Ми розуміємо наскільки для бізнесу важливі зручність, швидкість, відсутність бюрократії та можливість зробити всі операції онлайн. Саме тому ми розробили нову спрощену процедуру заставного кредитування, яка дозволяє приймати рішення швидко і з мінімальним пакетом документів. Так, наприклад, рішення про видачу кредиту під заставу автомобіля ми тепер приймаємо за 24 години», — коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн-банку для малого та середнього бізнесу.

Першоджерело: https://ua-news.liga.net/all/news/tas24-biznes-krediti-dlya-biznesu-pid-zastavu-za-3-dni