ukr europВідділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики повідомляє про продовження Програми Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру на сході України, спрямованої на пом’якшення наслідків конфлікту.
Дана Програма ООН сформульована у співпраці з Урядом України та з низкою партнерських установ ООН. Її розпочато в 2015 році. У 2019-2021 роках ПРООН за фінансової підтримки ЄС, уряду Польщі та уряду Японії планує надати гранти на запуск, оновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на конкурентній основі в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються урядом України, та в районах Донецької та Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря.
Програма ООН запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств. Дану програму адмініструє благодійний фонд Творчий центр ТЦК. На Донецьку та Луганську області передбачено загальну суму $ 2,850,00 на підтримку бізнес грантів. Максимальна сума одного гранту: до 6,500 євро в гривневому еквіваленті.
Перший із чотирьох конкурсів буде оголошений 10 вересня 2019 року.
Завершення прийому заявок: 1 жовтня 2019 року.
19 вересня 2019 о 14.00 у м. Краматорськ планується проведення прес-конференції та інфо-сесії за участю представників Програми ООН та ЄС з інформацією про оголошення першого конкурсу в рамках даної грантової програми.

Першоджерело