a 05 15Американська компанія з управління активами Orbis Asset Management має намір інвестувати понад $ 30 млн. в виробника і дистриб'ютора продуктів сільгосппризначення "Імперія-Агро", що працює на українському ринку. Про це повідомляє портал «Дело».

Згідно з повідомленням "Імперія-Агро", кошти будуть спрямовані на розширення пакетів кредитування сільськогосподарських підприємств – клієнтів компанії в Україні.

«Ми чекаємо початок співпраці. У наступні роки ми разом з Orbis Asset Management намір створити національного лідера в сфері кредитування і фінансових сервісів для малого і середнього фермера в Україні», - зазначив засновник і генеральний директор компанії "Імперія-Агро" Юрій Оцабрик.

У свою чергу в американської компанії відзначили, що Україна є інвестиційно привабливим сільськогосподарським ринком.

«Ми вважаємо, що Україна сьогодні є найбільш привабливим ринком для інвестицій в секторі сільського господарства і спробуємо капіталізувати експертизу та досвід" Імперії-Агро "як платформу з фокусом на потреби невеликих фермерських господарств країни», – сказав виконавчий директор Orbis Asset Management Вінсент Ордоннью.

"Імперія-Агро" працює на українському ринку з 2007 року. Офіційний дистриб'ютор світових і вітчизняних виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин, виробник продуктів сільгосппризначення власних торгових марок, забезпечує повний цикл послуг, товарів і технологій для сільськогосподарського виробництва малих і середніх фермерів України.

Orbis Asset Management пропонує альтернативні рішення в сфері управління активами, займається короткостроковим кредитуванням у сфері нерухомості, права на нерухоме майно, лізингом авіаційних двигунів, квотами на вуглецеві викиди, венчурним капіталом, корпоративним фінансуванням і криптовалюта. Має штаб-квартиру в Сан-Франциско і офіси в Нью-Йорку, Парижі та Гонконзі.

Джерело: http://timeua.info/post/biznes/ukrainskie-fermery-poluchat-kredity-na-30-mln-ot-amerikancev-10756.html