flagsУкраїна та Литва спільними зусиллями мають виробити дієві механізми підтримки інноваційного ІТ продукту, функціонал якого буде спрямований на поширення та зміцнення кібербезпеки.
Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк взяв участь у панельній дискусії “УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКОГО ФОРУМУ ІННОВАЦІЙ В ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ”, разом з колегами з Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, директором департаменту Aндрієм Демчуком, заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості Наталією Бойко, послом Литви Марюсом Януконісом та заступником Голови Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтином Гура. Головними тезами першої частини зустрічі стало обговорення ефективного використання інвестиційних можливостей Horizon 2020 та Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, передача литовського досвіду у контексті розвитку затребуваного на глобальному ринку ІТ продукту, та пошук ефективних рішень у сфері кібербезпеки. Не обійшлося і без дискусії навколо плана Маршала, який передбачає виділення 50 млрд євро допомоги для заохочення малого та середнього бізнесу в Україні.
У своєму виступі Володимир Ставнюк зазначив, що Українська держава в особі Державної інноваційної фінансово-кредитної установи готова брати активну участь у формуванні потужних механізмів підтримки проектів, розвиток яких зміцнюватиме інформаційну безпеку енергетичного сектору як України, так і Європи.

Джерело: http://difku.gov.ua/ukrayina-ta-lytva-spilnymy-zusyllyamy-mayut-vyrobyty-diyevi-mehanizmy-pidtrymky-innovatsijnogo-it-produktu/