sme regionЦя публікація підготовлена за сприянням Директорату інновацій та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України (лист МОН №7/46-19 від 28.08.2019) і виконана виконавцями проекту молодих учених «Моделі стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу в контексті СМАРТ-спеціалізації регіонів» (проект№0119U001304 ) ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та експертами Центру прикладних економічних досліджень «СМАРТ» - Поліщук Євгенією та Корнилюк Анною.

 

Дослідження полягає у визначенні впливу закладу вищої освіти на розвиток інноваційної екосистеми регіону. З цією метою була використана адаптована методика Joint Research Center Європейської комісії, яка дозволяє виявити потенціал впливу університету на розвиток регіону.
Результати дослідження можуть бути використані також у діяльності Міністерства економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства України, Міністерства розвитку громад та територій України, державних агенцій регіонального розвитку, які відповідають за розробку стратегії розвитку регіонів, представники бізнесу, громадських організацій, закладів вищої освіти України, європейських інституцій.

 

 

Ознайомитися з повним текстом звіту Ви зможете  за посиланням.