Поліщук Євгенія Анатоліївна, координатор Платформи – доктор економічних наук, професор кафедри інвестиційної діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Є розробником Проекту молодих учених «Нова парадигма фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності малого та середнього бізнесу». Проект отримав фінансування від МОН у 2016 році.

Отримувала гранти на наукове стажування в навчальних закладах Франції (2014 р.) та Німеччини (2015 та 2017 рр.). Приймала участь у міжнародних конференціях, семінарах, тренінгах, що фінансувались GIZ, the U.S. Department of State, EU4ВUSINESS та ін. Є автором більше 70 наукових та навчально-методичних праць.

Лауреат Щорічної премії Президента України для молодих учених (2015 р.), стипендіат Кабінету Міністрів (2016-2018 рр.)

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Гернего Юлія Олександрівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри інвестиційної діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Учасник Проекту молодих учених «Нова парадигма фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності малого та середнього бізнесу». Проект отримав фінансування від МОН у 2016 році. У 2017 році пройшла підвищення кваліфікації за програмою міжнародного стажування в межах проекту ;Сучасний університет: міжнародна співпраця та мобільність задля інновацій через проектний підхід", м. Лодзь, Польща.

 

 

Наталія Рудик - кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Учасник Проекту молодих учених «Нова парадигма фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності малого та середнього бізнесу». Проект отримав фінансування від МОН у 2016 році.
Практикуючий економіст науково-дослідницького експортоорієнтованого підприємства. Організатор тренінгів, семінарів та конференцій.
Координатор проекту Кодексу етики ведення малого та середнього бізнесу в рамках дослідження та розробки корпоративної, соціальної та екологічної відповідальності для кожного суб’єкта бізнесу.

 

 

Ivaschenko r  Іващенко Алла - випускниця Донецького державного університету управління – магістр з фінансів (диплом з відзнакою). В 2011 році отримала науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.03 — економіка та управління національним господарством. Тема дисертаційного дослідження – “Стратегічне управління соціально-економічним розвитком України”. З 2011 по 2014 рр. – доцент кафедри фінансів Донецького державного університету управління, з 2014 р. доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». З 2016 р. – заступник завідуючого кафедри корпоративних фінансів і контролінгу з наукової роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Розробник авторських курсів “Управління фінансами у малому та середньому бізнесі“ та “Держава на фінансовому ринку”. Приймала участь у міжнародних конференціях, семінарах, тренінгах, що фінансувались Jean Monnet Fund, EU4ВUSINESS, European Investment Bank, British Council Ukraine та ін. Є автором більше 65 наукових та навчально-методичних праць. Сфера інтересів: інвестиційна приваблиівсть підприємств та економіки, проблеми та перспективи розвитку бізнес-середовища для підприємств малого та середнього бізнесу. 
Іноземні мови: російська, англійська
DeneikoLV

Дейнеко Людмила Вікторівна 

Кваліфікація та досвід:

  • доктор економічних наук (2000)
  • професор (2002)
  • з 2011 – завідувач відділом промислової політики Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Наукові інтереси: управління національним господарством; регіональна економіка; економічна теорія

Публікації: Автор та співавтор понад двохсот наукових праць, зокрема понад 10 монографій.

 KyshnirenkoOM  Кушніренко Оксана Миколаївна

Кваліфікація та досвід:

  • кандидат економічних наук (2007)
  • доцент (2009)
  • з 2015 – старший науковий співробітник відділу промислової політики Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Наукові інтереси: Економіка та управління національним господарством, інноваційний розвиток, економічне зростання, промислова політика 

Публікації: Автор та співавтор понад 100 наукових праць, зокрема 4 колективних монографій.